Uzun Kollu Abiye

Havaların serinlemesiyle birlikte abiye modelleri aramalarında çeşitlilik yerini hava durumuna uygun kıyafet bulmaya bırakmış gibi duruyor. Sizde katılacağınız davet için abiye elbise tercih ettiyseniz ve bunun için uzun kollu abiye modeli arayanlardansanız sizler için pratik bazı önerilerimiz olacaktır.

Gardıroplarınızı karıştırdınız ve akşam davette giyeceğiniz abiye elbisenin modeli hakkında kararsız kaldınız. Helede akşam serinliğinden etkilenen birisiyseniz davette rahat etmek için belki uzun kollu abiye işinizi görebilir. Belki bir tekne gezisi, belkide sahilde yıldızlar altında bir davete takılacaksınız. Birazda çabuk üşüyen birisi iseniz ya yazdan kalma abiyenizi şık bir ceket yada şal ile kombin yapmayı düşüneceksiniz, yada uzun kollu ve şık bir abiye satın alabilirsiniz.
Bir çok gece bayanlar tarafından tercih edilen abiye elbisesinin günümüzde bir birinden farklı ve şıklık modelleri vardır. İşte belkide nadirde olsa kullanılan bu modellerinden biri de uzun kollu abiye modelleridir. Uzun kollu abiye modeli tasarımlarına dikkat ettiğimizde en çok tercih edilen kumaş türünün dantel işlemeli olan modellerin olduğunu görmekteyiz. Özellikle soğuk havalarda hanımların vazgeçilmezleri arasındadır. Uzun kollu abiye modelinin renkleri arasında siyah rengin yer ayrıdır.  Her türlü renkle kombin yapılması ve gece yada gündüz fark etmeksizin giyilebilmesi, asaleti siyah uzun kollu abiye modelleri çeşitliliğini arttırmıştır. Dalgıç kumaş, kadife yada saten bir çok kumaş seçeneğini ile bir birinden farklı ve şık modelleri ile sizlerin beğenisi beliyor.

Tercih edilebilecek renkler arasında dikkat çeken yeşil, gri, kırmızı, siyah  gibi uzun kollu abiyeler, sizleri serin gecelerde içinizi ısıtacak şıklıkta olacak. Sezon modasına uygun alınan abiye kıyafeti de katıldığınız davette sizin modaya olan ilginizi çevrenize göstereceğinden dolayı abiye modası da yakından takip etmenizi öneririz.2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir