Instagram Abiye

2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger ikilisi tarafında tasarlanan instagram günümüzde sosyal medya devleri arasında dır. Fotoğraf ve kısa video paylaşıma dayanan özelliği ile milyonlarca kullanıcı tarafında eğlence ve ticari maksatlı kullanılmaktadır. Sahip olduğu kaliteli filtreler sayesinde fotoğrafların fantastik düzenlemesi büyük beğeni toplamaktadır. Ticari faaliyet olarak gererek bireysel kullanıcılar gerekse de firmalar yaygın olarak kullanmaktadır. Bu alanlardan biride abiye modelleri gösterimidir. Instagram abiye konulu onlarca butik mağaza ve kullanıcı, yüzlerce paylaşım yapmaktadır.
Instagram Abiye aramaları yaptığınız zaman karşınıza bir çok butik ve mağazalar gelecektir. Bu bölümde instagram takip sayısı fazla, ürettiği ürünler aşısında kaliteli kullanıcı ve butikleri tanıtmaya çalışacağız. Aşağıda ilk etapta bakabileceğiniz sayfaları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizinde, bu bölümde görmek istediğiniz instagram abiye butikleri için yorum bölümünden tavsiyede bulunabilirsiniz.

İlk sırada abiyegram isimki kullanıcı gelmektedir. 200 bini  aşkın takipçi sayısı bulunan sayfada 3000 fazla gönderi bulunmaktadır. Birçok abiye elbisesi 2000 binden fazla beğeni almaktadır. Abiye elbiseleri yanında bir çok dış giyim ürünlerini de bulabilirsiniz.

 

Daha sonra rengarenk tasarımlarıyla karşımıza @butikvaliya çıkıyor. 170 bin üzeri takipçiye sahip olan mağaza 13 bin den fazla gönderim yapmış durumda.Bu mağazada kısa abiye modellerini, uzun ve balık abiye modelleri yanında, günlük kullanım için satıl alabileceğiniz elbise modellerini de bulabilirsiniz.

Bir diğer butik @abiyesepeti ; 100 bin den fazla takipçi, 2000 binden fazla gönderisi vardır. Burada bedenize ve vücut ölçülerinize uygun farklı renk ve desenlerde dilediğiniz elbiseyi satın alabilirsiniz.


 

Karşınızda çok özel fotoğrafların yer aldığı @elbisesoleni sayfası; 300 binden fazla takipçi 9000 görseli bulunmaktadır. Bu mağazada Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Tesettürlü bayanların giyim tarzlarına göre rahatlıkla ürün bulabilecekleri en çok beğenilen renk ve modellerden oluşan koleksiyonların yer aldığı @abiye_tesettur sayfasında trend tesettür abiye modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Yurt dışı satıcılarını da görebileceğiniz instagram abiye bölümünde gece elbiseleri kategorisinde @evening.dress adlı kullanıcı ilk sıralarda gözükmektedir. Yurt dışı beğeni ve modelleri görmek isterseniz takip edebilirsiniz.

 

Instagram denildiği zaman aklan ilk gelen görsellik ve paylaşımdır. hangi ürün olursa olsun, doğrun sunum ve göze hoş gelen fotoğraflar yüksek beğeni almaktadır.Sizde abiye elbiselerinizi daha geniş kitlere ulaştırmak ve tanıtımınızı yapmak istiyorsanız instagram sosyal medya aracını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir