Abiye Çanta Modelleri

Kadınlar açısından davetlerde kusursuz görünmek çok önemlidir. Bunun için özenle seçilen abiye elbisesi yanında bir o kadar da önemli olan hiç kuşkusuz çanta dır. Gündelik yaşama bayanlar için zaten önemli olan çanta, davetlerde çok daha önem kazanmaktadır. Abiye kıyafetini tamamlayan ve kusursuz görünün kazanmasını sağlayan çanta tercihlerini yaparken dikkat edilmesi gereken ve bazı püf noktalar vardır.Kusursuz bir elbise almış olabilirsiniz yada güzel bir şaç modeli ve harika bir ayakkabı fakat sırıtan bir çanta tüm dikkatleri üzerine toplayacak ve tüm emekleriniz boşa gidecektir.
Bu yüzden abiye çanta modelleri arasında tercihinizi yapmadan önce şu sormalısınız. Hangi abiye elbiseye uygun çanta modeli tercih etmeliyim ! Zaten başlı başına iddialı ve özel bir kıyafet olan abiye elbise, yanında sıradan bir çanta istemez, alacağınız çanta kıyafetiniz ile uyum içerisinde onu tamamlayan model olmalıdır.

Seçeneğiniz elbise hem renk hemde model açısından birbiriyle uyum içerisinde olmalıdır.Abiye elbise iddialı bir elbiselerdir. Bu nedenle alacağınız çantada aynı özelliklerde olmalıdır. Aldığınız elbisenin boyu, duruşu ve rengi çanta ile uyum içerisinde olmalıdır.

Bir partiye gideceksiniz veya özel bir geceye davet edildiniz.Gündelik hayatınız da yaptığınız kombin çeşitlerinden uzak, güne özel daha gösterişli ve abartılı seçimler yapmalısınız. Abiye elbisenizi seçtiğiniz zaman elbiseye uyumlu ayakkabı ve çanta rengini yakalayarak modele karar vermelisiniz.


Gideceğiniz davette ayakta kalacağınız yada masada oturacağınız duruma göre çanta boyutlarını tercih etmelisiniz. Masa da oturacaksanız büyük boy çanta yerine, masada fazla yer kaplamayan daha küçük bir çanta tercih etmelisiniz.Kısa abiye modellerinde ve yüksek topuklu ayakkabılarda büyük boy el çantaları daha çık dururken, uzun abiye modellerinde küçük boy çantalar daha şık durmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir